Banyo Isıtma

BANYO ZEMİNDEN ISITMA 

 

Karbon esaslı esnek çubukların 10'ar cm'lik arayla sıralandığı bu sistemde enerji tüketimi rakiplerine göre çok ekonomiktir. Uygun kullanımda 2 yıl garantili, 30 yıl ömürlüdür.

Son derece sağlıklı, ekonomik ve dayanıklıdır. %100 Su geçirmez özelliği sayesinde birçok kullanım alanında güvenle tercih edilebilir.

‘Homojen ısı dağılımı, yüksek konfor
Tam otomatik kontrol sayesinde daha az enerji tüketimi
Her hacim için ayrı kontrol edilebilme özelliği
Her türlü zemine uygulanabilme avantajı’
 
 

Banyolar ıslak hacimler olduğundan hem kurutma hem de ısıtma için Karbonray zeminden ısıtma uygulaması son derece konforludur.

Sistem tadilat yada yeni yapım aşamasında uygulanır.

Yeni eviniz için, mutfak veya banyonuzu yenilemek istiyor ve evinizde radyatörler görmek istemiyorsanız, her türlü döşeme ve zemin tipinde yüksek kaliteli ürünlerimizle en verimli şekilde evinizi ısıtmayı garanti ediyoruz.

 

KarbonRay yerden ısıtma sistemi, termostat ve sensörleri Güney Kore’den ithaldir.

 

Elektrikli döşemeden ısıtma sistemi binaya gelen elektrik enerjisi ile çalışır ve diğer sistemler gibi harici bir yer kaplayan ve aynı zamanda tehlike ibraz eden;boru,gaz tankı,yağ tankı,pompa vb gibi ekipmanlar içermez.

Karbonray elektrikli yerden ısıtma sistemi, parke,seramik,halı,pvc esaslı yer kaplaması ve istediğiniz her türlü zemin döşemesi altına uygulanabilir.

Yerden ısıtmada zemin sıcaklığı vücut sıcaklığının altında ayarlandığı için varis hastalığı önlenir ve yüksek sıcaklıklarda oluşan toz sirkülasyonu yaşanmaz.

Karbonray , hem tüm zeminde eşit şekilde ısınma sağlaması hem de kusursuz kontrol sağlayan termostatları sayesinde enerji tüketimini en aza indirirken sağladığı konforu ise en üst düzeye çıkarmıştır.

 

Özellikleri:

  • Suya ve yangına karşı %100 güvenlidir.
  • Esnek ve dayanıklıdır, bakım gerektirmez.
  • Rakiplerine kıyasla enerji sarfıyatı son derece düşüktür.
  • Sağladığı enerji insan sağlığına faydalıdır.
  • Tesis ve işletme maliyetleri eski ısıtma sistemlerinden daha ekonomiktir.
  • Termostat kontrollü sistemlerde 30 yıl ömürlü ve 2 yıl garantilidir.
  • Doğalgazın olmadığı yerlerde en ekonomik ısıtma yöntemidir.
  • Mekanlarda sert yüzey altına hatta dış mekanlarda güvenle kullanılır.
  • Karbon Ray üzerindeki sıcaklık ortalama 40-50C dir. Sensörler sayesinde istenilen ısıda sabitlenebilir.
  • Özellikle mimari yapı yapanların işlerini kolaylaştıran pratik yapıya sahiptir. Uygulanması son derece kolaydır. Uzun uğraşlar ve masraflar ve bakım gerektirmez.