Rexva Karbon Film Isıtıcı

Firmamızın Rexva karbon ısıtıcı filmleri Güney Kore’den ithal edilmektedir.Isıtma filmlerinin gücü 180Watt,220 Watt / m2 ile 240 Watt / m2 arasındadır.
Rexva Isıtıcı filmler cami halı altı ısıtma yanında ev , ofis ısıtılmasında , kapalı balkon parke altı ısıtılmasında , kış bahçesi ısıtılmasında ,prefabrik ısıtmada, spor salonu ve restoran ısıtılmasında da kullanılır.
Rexva karbon film
 
Rexva Karbon film ısıtıcı camilerde veya evlerde halı-parke altına döşenir. Karbon ısıtma filmleri 50cm– 80 cm enlerindedir.
 
Camilerde çoğunlukla 80 cm.lik Rexva ısıtıcı filmler kullanılır. Rexva 80 cm.lik ısıtıcı filmlerin metre/tül ısıtma güçleri 220 – 240 Watt  dır.
Halı altı cami ısıtma Rexva filmlerinin içerisinde ısıtıcı rezistans yada kablo bulunmaz.
Manyetik alan oluşturmadığından sağlık açısından çok uygundur hatta ağrıyan ayakların ağrılarının giderilmesinde faydalıdır.
Parke altı ısıtmada, daha düşük güçlerde rexva ısıtıcı filmler kullanılır. Seramik altında ise ıslak zeminlere özel Rexva ısıtıcı film uygulanır;(seramik,mermer,fayans zeminler için, şap altı uygulama). Uygulanacak alana göre kullanılan ısıtıcı film,malzemeler ve uygulama şekli değişmektedir.
 
Rexva karbon film ısıtıcı uygulaması ile elektriğin ısıya dönüştürülmesi sağlanır. Elektrik enerjisini ısıya dönüştüren ısıtıcı sistemi ile elektriği iletken hale dönüştürmeyen ve yanmayan film ile karbon tabakasının birleşmesinden oluşturulan bir ısıtma sistemidir. Rexva karbon film ısıtıcı , daha çok hastane, otel, villa, özel konut, spor salonları, spa merkezleri gibi yerlerde halı ya da parke altına döşenerek uygulanmaktadır. Rexva karbon film ısıtıcı parke altına döşenecekse, parkenin ısıya dayanıklı olması önemlidir. Halı altına uygulama yapılacak ise, tesisat yapıldıktan sonra halı üzerine ağır bir yük konulmamasına dikkat edilmelidir. Bu nedenle geniş alana sahip eşya bulunmayan cami gibi mekânlarda, ekonomik halı altı ısıtma sistemi uygulanmaktadır.
 
 
Konutların ısıtılması yanında muhtelif ürünler halinde de satışa sunulmuştur.
 
Rexva ısıtıcı film
 
REXVA Isıtıcı film; 
Gümüş ve karbon taneciklerinin iki polietilen tabaka arasına lamine edilmesi suretiyle 1mm 'den daha incelikte formda olan ve elektrik enerjisini ısı enerjisine çeviren yapıdır. REXVA film ile ısıtma rezistans ya da tel ile değil karbon tanecikleriyle gerçekleşir.
 
 Rexva Karbon film yerden ısıtma sistemi  kullanılan konutlarda, villalarda,hastanelerde, otellerde, camilerde,tarım ürünlerini kurutmada, seralarda ,iş yerlerinde,yatlarda,ana okullarında, spor salonlarında,spa merkezlerinde kolaylıkla uygulanır. Halı altı uygulaması yapılabildiği gibi , parke altında da kontrollu termostatlar vasıtası ile mükemmel çözümler sunmaktadır.
Parke altı uygulamada, 32.sınıf ısıya dayanıklı parke tercih edilmelidir.
Rexva Karbon ısıtıcı filmlerimiz, çıplak korunmasız olarak kullanılamaz.
 
Rexva Karbon filmlerimiz her türlü kapalı alanın ısıtılmasında kullanılabilir. Sistem tamamen elektrikle çalışır. Bitmiş mekanlarda da uygulanır fakat filmlerin üstünün tamamen kapatılması gerekmektedir. Karbon Filmlerin altına mutlaka yalıtım yapılmalıdır. Bu yalıtım infrared ışınlarını geçirmeyen ve ısıyı yayabilen türden olması gerekir. PE yalıtım malzemeleri ürün satışımız vardır.
 

Rexva Karbon ısıtıcı filmleri ile tüm dünyada büyük bir ihracat ağı olan Rexva  2004 yılında kurulmuş son derece güvenilir , yüksek teknoloji bilgisine sahip , uluslararası ün yapmış , kalite kontrol ve ürün geliştirmede çok başarılı lider bir kuruluştur.% 80 oranında ağırlıkta cami ve ibadethaneler olmak üzere değişik sektörlerde Rexva ısıtıcı filmleri ile uygulamalar yapmaktayız.

Rexva Karbon ısıtıcı film ,gümüş ve karbon taneciklerinin iki polietilen tabaka arasına lamine edilmesinden oluşur. 1mm 'den daha incedir ve elektrik enerjisini ısı enerjisine çevirmektedir. Filmleri yüksek ısı iletkenliğe sahiptir.Mükemmel esneklik sayesinde , montajı kolay , hızlı ısıtma ve diğer elektrikli ısıtıcılara göre % 50 daha ucuz ısıtıcı bir filmdir.Rexva film, Zemin kaplama malzemeleri ve izolatör arasına yerleştirerek uygulaması yapılır.

Parke altı ısıtmada, 80cm lik düşük wattlarda (190W-200W) ısıtıcı filmler kullanılmaktadır.Seramik altı ısıtmada ise, 100cm Rexva ıslak zeminlere özel farklı ısıtıcı filmler kullanılmaktadır.Uygulama şekilleri ve kullanılan ürünler tamamen farklıdır.Cami ısıtmada ,halı altı uygulamalar yapılır ve genellikle 80cm -240W Rexva ısıtıcı filmler kullanılır.Yüksek metrajlı Camilerde bazı durumlarda 220W tercih edilebilir.Konutlarda tamamen ısıtma amaçlı kullanılabildiği gibi, ılık zemin amaçlı seyrek döşenerekte kullanılabilir.Uygulanacak alana göre film miktarı,ısıtıcı film gücü,gerekli malzemeler belirlenecek,projenize uygun çözümler sunulacaktır.

Yerden Isıtmada Seramik mi Laminant mı? ;Ev ve iş yerlerimizde tadilat yapılmadan yerden ısıtma uygulaması istiyorsak bunun tek yolu parke altı ısıtma – (karbon ısıtma filmleri ile) yapmaktır.Rexva Karbon ısıtıcı filmlerin seramik ya da beton altında kullanılması uygun değildir. REXVA olarak kullandığımız Rexva karbon ısıtıcı filmler M2/220W-190W güçlerindedir ve tek başına ısıtma sistemi olarak kullanılabilirler. Tadilat yapma imkanımız var ise fakat kot sorunundan ötürü şap atamıyorsanız 1,5cm kalınlığı bir çok projeye uyum sağlayan ısıtıcı Karbonray ürünümüzü seramik altında kullanabilirsiniz. Yeni projelerde, kot sorunu yoksa beton altından Karbonray ile yerden ısıtma yapabilirsiniz. Bu sistemde seramik ve diğer tüm malzemeleri son katman olarak uygulayabilirsiniz.Parke döşenecek zeminlerde bu sistemi önermiyoruz. Yüksek güçlü kabloların yerden ısıtma amaçlı beton altı kullanımı sayesinde ev ısıtması olarak kullanabilirsiniz. 

 

 

Rexva karbon film ısıtıcı ;
 • Ucuz, güvenli, ekonomik, sağlıklı.
 • Bütün yüzeyde aynı sıcaklık.
 • Dünya çapında yanmazlık garantisi ve sigortası
 • 1 mm’den daha ince.
 • Kolay ve hızlı montaj.
 • 5 yıl garanti sınırsız ömür.
 • Düşük elektrik tüketimi.
 • Elektronik merkezi kontrol ve bölgeleme.
 • En yüksek konfor
 • Ses yok – Toz yok
 • Bakım – Temizlik – Tamir yok
 • Sadece ısıtmaz sağlığa da yararlıdır !
 • Rexva film ,Arıza yapmaz, kopmaz, sudan etkilenmez.

REXVA FİLM - KALİTE BELGELERİ ;  ISO9001 , ISO14000 , CE başta olmak üzere , UL (ABD elektrik güvenlik Belgelendirme), NRTL (Kuzey Amerika elektrikli güvenlik Belgelendirme), GOST (Rusya elektrikli güvenlik sertifikası) , UKR TEST (Ukrayna elektrik güvenlik Sertifikası)  ve uluslararası laboratuarların testlerinden geçmiş bütün sertifikalara sahip olan ürünleri ile mükemmelliğini kanıtlanmıştır.

 

RexvaRexva / Karbonik ısıtma filmleri

180W , 200W, 220W ,240W 

Firmamızın Rexva ısıtıcı filmleri Güney Kore’den ithal edilmektedir.  
Fiyat teklifimiz için arayabilir veya iletişim formundan ulaşabilirsiniz, satış temsilcimiz tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.

 

 • Ucuz, güvenli, ekonomik, sağlıklı.
 • Bütün yüzeyde aynı sıcaklık.
 • Dünya çapında yanmazlık garantisi ve sigortası
 • 1 mm’den daha ince.
 • Kolay ve hızlı montaj.
 • 5 yıl garanti sınırsız ömür.
 • Düşük elektrik tüketimi.
 • Elektronik merkezi kontrol ve bölgeleme.
 • En yüksek konfor
 • Ses yok – Toz yok
 • Bakım – Temizlik – Tamir yok
 • Sadece ısıtmaz sağlığa da yararlıdır !
 • Arıza yapmaz, kopmaz, sudan etkilenmez.


Devamını oku: https://www.rexva.net/

 

Bizimle iletişime geçin

Tüm illere hizmet ve gönderim sağlamaktayız.

 

Adana Adıyaman Afyonkarahisar Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak