Cemevi Zeminden Isıtma Sistemi

Karbon film ile Cemevi zeminden ısıtma 

Karbon ısıtıcı filmlerimiz , Cemevi zeminden ısıtma da kullanılmaktadır.
Genellikle halı altına 220W-240W/m gücünde ısıtıcı filmler uygulanır.
Özel otomasyonlu zaman ayarlı panolarla ısı kontrolu sağlanır.
Herhangi bir tadilat gerektirmeden  1 ila 2 gün arasında tamamlanır.
Karbon film ile ısıtma sistemi , periyodik bakım gerektirmez, rezistans teli olmadığından kopmaz veya arıza yapmaz.
Tüm gün çalışmaz, İbadet saatlerine göre otomotik panolarla çalıştırılır.Termostat kontrollü olduğundan istenilen sıcaklığa gelince akım kesilir.
 
Karbon Film Isıtıcı, zemin için  üstün ve gelişmiş bir ithal ısıtma malzemesidir. Kolay ve hızlı kurulum süreci nedeniyle kurulum masrafları az olur ve zamandan tasarruf sağlanır. Isınma giderlerini gelişmiş yapısı sayesinde ciddi oranda düşürür. Elektriksel yapısı ile hızlı bir ısıtma sistemine sahiptir. Merkezi bir kontrol sistemine sahiptir. Zemine halı altına döşenerek alanları daraltmaz ve zeminden gelen sıcaklıkla ısınma konforludur.
 
Karbon film Isıtıcı ile Cemevi ısıtma da kısa sürede tüm yüzeyde aynı sıcaklık elde edilir.Çünkü homojen ısı dağımı vardır.Karbon-metal karışımı bir yüksek teknoloji ürünüdür. Isı kaynağı tüm yüzey olduğu için, her noktasında bir dakika içinde aynı sıcaklık elde edilir. 
 
Cemevi halı altı ısıtma;
Detaylı bilgi ve fiyat teklifimiz için iletişim formuna Cemevi enxboy ölçüleri ve bulunduğuz ili yazabilirsiniz.Satış temsilcimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.
Sorularınız için 0212 424 01 26 nolu telefondan da ulaşabilirsiniz.
 
 
 

Bizimle iletişime geçin