KarbonRay ile elektrikli yerden ısıtma

Karbon-ray ithalatçısı olduğumuz en yeni ısıtma sistemidir. Son derece sağlıklı, ekonomik ve dayanıklıdır. %100 Su geçirmez özelliği sayesinde birçok kullanım alanında güvenle tercih edilebilir.

Türkiye'de sadece firmamızın temsilcisi olduğu son teknoloji ve yüksek verimli Karbon Ray 'ı hizmetinize sunuyoruz. Geleneksel ısıtma sistemlerinin başlıca sorunları olan enerji tüketimi - ısı enerjisi kazanımı verimsizliği, pratik sistemlerin kısa ömürlü olması, olumsuz sağlık etkilerine karşı üretildi .Son beş yıldır keşfedilmiş bu ürün; dünyada tanınmış ve küresel ihraç edilmiştir. Karbon esaslı esnek çubukların 10'ar cm'lik arayla sıralandığı bu sistemde enerji tüketimi rakiplerine göre çok ekonomiktir. Uygun kullanımda 2 yıl garantili, 30 yıl ömürlüdür.Genellikle seramik altı ısıtma,fayans,mermer altı ısıtmada tercih edilir.

KARBON FİLM ile Türkiye çapında bir çok villa,konut, kış bahçesi,balkon, cami, cemevi ve derneklerin ısıtmasını yaptık.
Şimdi bu sistemi ısıya, suya, yıpratıcı dış etkenlere daha dayanıklı ve çok daha az elektrik enerjisi tüketen KARBONRAY ile geliştirip kızılötesi ısınma sistemlerini Türkiye ile tanıştırıyoruz.

KarbonRay,

-Seramik altı ısıtmada,Hamam ısıtmasında,banyo ısıtmada,mutfak ısıtma sistemlerinde,konutlarda yerden elektrikli ısıtma sistemlerinde,hayvan barınaklarında  ısıtma,Kar buz önlemede,rampaların ısıtılmasında,Kış bahçesi ısıtılmasında,SPA salonlarında mermer ısıtmada ,Özellikle ıslak hacim alanlarının ısıtılması için idealdir.

 

karbonray kış bahçesi ısıtma

 
 
Homojen ısı dağılımı, yüksek konfor
Tam otomatik kontrol sayesinde daha az enerji tüketimi
Her hacim için ayrı kontrol edilebilme özelliği
Her türlü zemine uygulanabilme avantajı
 

Özellikleri:

  • Suya ve yangına karşı %100 güvenlidir.
  • Esnek ve dayanıklıdır, bakım gerektirmez.
  • Rakiplerine kıyasla enerji sarfıyatı son derece düşüktür.
  • Sağladığı enerji insan sağlığına faydalıdır.
  • Tesis ve işletme maliyetleri eski ısıtma sistemlerinden daha ekonomiktir.
  • Termostat kontrollü sistemlerde 30 yıl ömürlü ve 2 yıl garantilidir.
  • Doğalgazın olmadığı yerlerde en ekonomik ısıtma yöntemidir.
  • Mekanlarda sert yüzey altına hatta dış mekanlarda güvenle kullanılır.
  • Karbon Ray üzerindeki sıcaklık ortalama 40-50C dir. Sensörler sayesinde istenilen ısıda sabitlenebilir.
  • Özellikle mimari yapı yapanların işlerini kolaylaştıran pratik yapıya sahiptir. Uygulanması son derece kolaydır. Uzun uğraşlar ve masraflar ve bakım gerektirmez.
 
KarbonRay   seramik altı ısıtma,fayans altı ısıtmada, mermer altı ısıtmada, kar-buz önlemede,hamam ısıtmalarında,banyo seramik altı ısıtma da,çatı oluklarında buzlanmanın önlenmesinde ekonomik ve kalıcı çözümler sunmaktadır.Özellikle ıslak hacim alanlarının ısıtılmasında için idealdir.
KarbonRay betonun veya ahşap konstrüksiyonun içine aynı kolaylıkta yerleştirilebilmektedir.
 
karbonray elektrikli yerden ısıtma
 
Zeminden ısıtma, size daha düşük oda sıcaklığı ile yüksek ısıl konfor sağlar. Böylece ısınmak için daha az enerji kullanırsınız.
Yerden ısıtma, mekan içerisindeki sıcaklığın hem yatay, hem de dikey eksende homojen dağılması sayesinde konforlu bir ortam sağlar.  Odanın her yanı eşit ısınır; Radyatör sisteminde yaşanan; peteklere yakın yerlerin sıcak, uzak yerlerin serin olması problemi yoktur.
Yerden ısıtma sistemleri döşemenin altında kaldıkları için mekanların dilendiğince dekore edilmesine imkan tanır. Herhangi bir alan ya da hacim kaybına sebebiyet vermediği gibi, göze hoş gelmeyen radyatör panellerini saklamak için de harcanacak zaman ve paradan  tasarruf sağlar.
 
Karbonray serilmeden önce zemin süpürülerek temizlenir ve tercihinize bağlı olarak izolasyon malzemesi serilir. Uygulamanın kendi bağlantı elemanlarıyla ve uzman teknik ekip tarafından yapılması tavsiye edilir. Üstünü şap, beton, fayans yapıştırıcı vb. ıslak kimyasallar ile kapatabilirsiniz. Üst zemin kaplaması tercihinize bağlıdır. İnşaat aşamasında veya tadilat aşamasında uygulanmaktadır.
 

Eğer parke altı ısıtma düşünüyorsanız Karbon film ısıtıcı ürünümüzü inceleyiniz.

karbonray uygulama
 
 

 

 

 

 

Karbonray,zeminden ısıtma,fayans altı ısıtma,seramik altı ısıtma,karo altı ısıtma,ıslak zemin ısıtma,hamam ısıtma,banyo ısıtma,sera ısıtma,elektrikli yerden ısıtma,kış bahçesi ısıtma,buzlanma önleyici,çatı oluk ısıtma,kar buz önleme