Ofis Yerden Isıtma

Karbon ısıtıcı filmlerimiz , ofis ve işyerlerinin ısıtılmasında da ideal şartları sağlamaktadır.
Karbon filmle zemin ısıtma kullanılan mevcut durumda ki ofisler de uygulanabilir.ofis ısıtma
Sistem uygulamasından sonra üzeri parke ile kapatılır.
 
Yerden ısıtma sistemleri döşemenin altında kaldıkları için mekanların dilendiğince dekore edilmesine imkan tanır. Herhangi bir alan ya da hacim kaybına sebebiyet vermediği gibi, göze hoş gelmeyen radyatör panellerini saklamak için de harcanacak zaman ve paradan  tasarruf sağlar.  Karbon filmle Yerden ısıtma, mekan içerisindeki sıcaklığın hem yatay, hem de dikey eksende homojen dağılması sayesinde konforlu bir ortam sağlar. Odanın her yanı eşit ısınır. Radyatör sisteminde yaşanan; peteklere yakın yerlerin sıcak, uzak yerlerin serin olması problemi yoktur.  Parke altı ısıtma uygulamasında ,parkenizin 32.sınıf ısıya dayanıklı parke olması gerekmektedir.
 Yapılan incelemelerde "far infrared" ısının toz böceklerini (mite) ve bakterileri azalttığı görülmüştür. Far infrared ısı, insanın yaydığı ısı ile aynı frekanstadır. Her ikisinde de ısı kaynağı karbondur.  
Rexva ısıtıcı film çalışma alanlarını ısıtmada uygun ve kalıcı bir çözümdür; Parke altı ısıtma
Örneğin;
 ● Ofis ısıtma ve işyerlerinde yerden ısıtmada,
 ● Büro mobilyaları içerisine montaj yapılarak diz ve ayaklarınızı sıcak tutacaktır.  
 ● Fabrikalarda ,işçiler hat halinde çalışıyor veya fazla yer değiştirmiyorlarsa, sadece onların durduğu zemini ısıtmak çok ekonomik olur.Hareket etmeyenler soğuk ortamda daha çok ayaktan üşür. Makina ve işçi yerleşimine göre kısmi döşeme yapılabilir.
Bekçi kulübelerinde klasik ısıtma yöntemlerinde (elektrikli ısıtıcılar) 2000-3000 watt arası enerji harcanmaktadır.Karbonik ısıtmada ,300-400 Wattlık ısıtıcı filmler kullanılarak, hem zeminden ısınmanın konforunu yasar hem tasarruflu sağlarsınız.Karbonik ısıtmada ısı dağılımı homojen olduğundan tek bir bölgeyi değil tüm ortamı en hızlı şekilde aynı derecede ısıtır.Karbonik ısıtma ile klasik ısınma yöntemlerinin 8/1'i maliyetine ısınma sağlayabilirsiniz.
 

karbon ısıtıcı
  • Elektrikli Yerden Isıtma Filmleri
AVANTAJLARI
 
*Kurulum ve İşletme maliyeti alternatiflerine göre daha düşüktür,
 
*Bakım maliyeti yoktur, çizilme, delinme, yırtılmaya ve su basmasına karsı dayanıklıdır. Karbon ısıtıcı,arıza yapmadığından ,sonradan müdahale gerektirmez.
 
Yerden ısıtma ,alandan tasarruf sağlar. Panel radyatörleri yoktur,
 
* Homojen ısı dağılımı. Tüm yüzey ısıtıcı olduğundan her yerde aynı ısıyı verir,
 
*Dünya çapında yanmazlık garanti ve sigortası,
 
*0.5 mm. İncelik,
 
*Kolay ve hızlı montaj,
 
*5 yıl garanti, sınırsız ömür,
 
*Elektronik merkezi kontrol ve iklimlendirme,
 
*Doğalgazın olmadığı yerlerde en ekonomik ısıtma,
 
*Toz böcekleri(mite) ve bakterileri azaltır,
 
* Karbon film ile hızlı ısınma,
 
*Baca yok. Isı kaybı minimum,
 
*Duvar ve tavanda da kullanılabilir,
 
*Sertifikaları. CE ,ETL sertifikası vardır.
 
 
Karbon-metal karışımı bir yüksek teknoloji ürünüdür. Isı kaynağı tüm yüzey olduğu için, her noktasında bir dakika içinde aynı sıcaklık elde edilir.
 
Karbon ısıtıcıların, homojen ısı dağılımı vardır. Diğer yerden ısıtma sistemlerinden farklı olarak Karbon Isıtıcı Filmler yüzeydeki bazı yerleri sıcak, bazı yerleri serin bırakmaz.
 
Çizilme, delinme, yırtılmaya karşı çok daha dayanıklıdır. Ulaşılan sıcaklık çok yüksek olmadığı ve döşeme altına saklandığı için, ürün yıpranmamakta ve ürettiği ısıdan etkilenmemektedir. Bu nedenle Carbonic Heat Far Infrared Isıtıcı Filmlerinin ömür sınırı yoktur.
 
Çok ince olması ve basit montajı sayesinde, uygulama son derece kolay ve konforludur.
 
Su basmasından etkilenmez
 
Klasik ısıtma sistemleri önce havayı sonra insanı ısıtırken,  Carbonic Heat Far Infrared Isıtıcı Filmleri önce insanı ısıtır. Bu nedenle, klasik ısıtma sistemlerine göre % 30–50 arasında daha az enerji kullanır.
 
Ürünün Far Infrared olması romatizmal hastalıklara iyi gelir. Toz biriktirmez özelliği ile anti- alerjiktir.
 
Yapılan incelemelerde "far infrared" ısının toz böceklerini (mite) ve bakterileri azalttığı görülmüştür. Far infrared ısı, insanın yaydığı ısı ile aynı frekanstadır. Her ikisinde de ısı kaynağı karbondur.