Seramik altı ısıtma

Seramik altı ısıtma sistemi

Rexva ısıtıcı film , seramik,mermer gibi yer döşemelerinin altına da uygulanabilmektedir. 

Bu tür uygulamalarda, ıslak zeminlere özel Rexva film kullanılır.Seramik altı ısıtma uygulama şekli,kullanılan malzemeler,parke altı ısıtmadan farklıdır.50 cm,100 cm enlerinde ıslak zemin filmleri şap altına uygulanmaktadır.(220W/240W güçlerinde filmler kullanılır)  
Rexva ısıtıcı film altına özel PE yalıtım malzemesi serilir ve filmlerin kablo bağlantısı yapılarak ısı kontrol için termostata bağlanır. Termostat, saatin 5/2sini dinlenmede geçirerek ısı kontrolu sağlar.
Seramik altı ısıtmada, ısıtıcı film üzerine 1 cm kadar şap uygulanmalıdır. 
  KALİTE BELGELERİ ; Rexva, ISO9001 , ISO14000 , CE başta olmak üzere , UL (ABD elektrik güvenlik Belgelendirme), NRTL (Kuzey Amerika elektrikli güvenlik Belgelendirme), GOST (Rusya elektrikli güvenlik sertifikası) , UKR TEST (Ukrayna elektrik güvenlik Sertifikası)  ve uluslararası laboratuarların testlerinden geçmiş bütün sertifikalara sahip olan ürünleri ile mükemmelliğini kanıtlanmıştır. 
Yerden ısıtmada yeni bir teknoloji olan FAR INFRARED (görünmeyen ısı dalgası) teknolojisini de müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunuyoruz. 
Uygulamakta olduğumuz bu teknolojiyi 1 gün (veya daha az) bir zamanda hizmetinize sunuyoruz.
Seramik altı ısıtma, fiyat teklifimiz için uygulanacak alanın enxboy ölçülerini yazarak bilgi alabilirsiniz.
 

 

Galeri : Seramik altı ısıtma

Bizimle iletişime geçin