Heatus Isıtma Kablosu | Elektrikli kablolu Yerden Isıtma 

Heatus cable
 
 
 

Elektrik Kablolu Zeminden ısıtma sistemleri

 

Heatus ısıtma kabloları ve ısı kontrol üniteleri ile ev , ofis ısıtması,seramik altı ısıtma,mermer altı ısıtma,ıslak zemin ısıtma yanında hamamların ısıtılmasında güvenle kullanılmaktadır.

 

Heatus Yerden Isıtma kabloları, iç mekanlar için konforlu döşemeden ısıtma ve iç zeminler için seramik altı ısıtma, spor sahası ısıtması, soğutma deposu koruması ve diğer uygulamalar için geliştirilmiştir.

Yerden Isıtma kabloları, küçük evlerin yanı sıra ticari binalar ve özel yapılar için de geniş bir ısıtma kablosu yelpazesi sunar. Isıtma kabloları, daha çok yeni yapıların bağlantısında veya büyük yenileme projelerinde kullanılır.

Özgün tasarım her durum için maksimum performansı sağlar ve esnek kablo yapısı, kurulumu hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay hale getirir.

 

heatus ısıtıcı kablo

•Kurulumu kolay, esnek kablo
•Hızlı tepki süresi
•Güvenli ve sağlam

 

 

 

Heatus zemin sensörlü elektronik termostatlar, yerden ısıtma sisteminizin hassas kontrolünü sağlar. Zemin her zaman sıcacık tutulacaktır. Aynı zamanda zemin yapısına zarar verme riski oluşturabilecek yüksek sıcaklıklara ulaşılması engellenecektir. Böylece sıcaklık her zaman zemin üreticisi tarafından belirlenen maksimum sıcaklık seviyesi doğrultusunda olacaktır.

 

Mükemmel Güvenlik

Elektromanyetik dalga kalkanı ile sağlıklı bir ortam sağlamak için inşa edilmiştir.Yangın tehlikesi, 3 kat yalıtım, ekran lama ve alev geciktirici yapı ile en aza indirgenmiştir.

Uygun Fiyatlı Isıtma Kablosu

Heatus Isıtıcı kablo, düşük kurulum maliyeti ve nispeten düşük maliyetli güç kaynağı olan elektrikle ısıtmayı ekonomik hale getirir. Kısmi merkezlenmiş ve bireysel ısıtma, kontrol sistemi ile kolayca sağlanır.

Yüksek Kaliteli malzemelerle kalıcı dayanıklılık

En yüksek kaliteli, dayanıklı malzemelerle Heatus ısıtıcı kablonun ömrü 30 yıla kadar ulaşır ve buda kalıcı olmasını sağlar.

Çeşitli Uygulama Alanları

Seramik,Fayans,Mermer,Çini,Yol,Endüstriyel, yerden ısıtma kablosu uygulama alanları sınırsızdır.

Çevre Dostu Isıtma Sistemi

Toz yok, Ses yok, Kirlilik yok, Heatus ısıtma kablosu temiz ve çevreci bir yerden ısıtma sistemidir.

 

 

Heatus Kablolu Elektrikli yerden ısıtma Sistemi, Heatus Isıtma Kablo veya Şilteleri,seramik altı ısıtma sistemi, Manuel veya Wifi özellikli Termostatlar ve kurulum aksesuarlarından oluşur. Ayrıca; tüm sistem  "tek noktadan kontrol" edilebilme özelliğine de sahip.

 

 

Elektrik Kablolu Döşemeden Isıtma ;

►Banyo Isıtması

►Mutfak Isıtması

►Kış Bahçesi Isıtması

►Hamam Isıtması

►Seramik altı ısıtma, fayans altı ısıtması

►Ofis , apartman dairesi ısıtması

 

Kablolu yerden ısıtma termostat kontrolü ile hem çok konforlu hem de diğer ısıtma sistemleri ile rekabet edebilecek kadar ekonomiktir.

Özellikle ıslak hacim alanlarının ısıtılması için idealdir. Mekanlarda ısıtma sistemi olsa bile zemin soğukluğu her zaman hissedilir bunu önlemenin tek yolu yerden ısıtmadır. Heatus Kablolu yerden ısıtma toplam ısıtma yada ılık zemin amaçlı olarak kullanılır.

Kablolu yerden ısıtma binaların ısıtılması yanında , kar-buz önleme , hayvan barınakları ısıtılması , tank ısıtılması , boru ısı korumada ve yol ısıtılmasında da güvenle kullanılır.

 

ISLAK HACİMLER İÇİN İDEAL ÇÖZÜM

Bir mekanda ısıtma istemi olsa bile ( yerden ısıtma yoksa ) zeminler hep soğuk kalır.Bu soğukluk ancak yerden ısıtma ile giderilir. Kablolu yerden ısıtma özellikle mutfak , banyo , hamamlarda,seramik altı ısıtmada eşsiz bir konfor sunar.

Avantajları
- Konforlu,
- Ekonomik,
- Estetik,
- Uzun Ömürlü,
- Kolay Uygulanır.

 

 

Heatus Isıtma kablosu veya şiltesi, bina ömrüne eşdeğer bir ömre sahip ve bakım gerektirmez.
Sistem, yeni yapılan veya yenilenen her türlü döşeme tipine uygun, (seramik,mermer,ahşap  vs.). Mekanın tamamının ısıtılmasını sağlayabileceği gibi, bölgesel olarak da konfor ısıtması amacı ile uygulanabiliyor, (banyo, mutfak ve koridor gibi mekanlarda). Termostatlar sayesinde, her odanın sıcaklığını ayrı ayrı kontrol etmek mümkün.
Farklı tipteki termostatlar, hem zemin (entegre algılayıcı ile) hem de mekanın sıcaklığını kontrol altında tutar.