Prefabrik & Kulube Isıtma

Rexva karbon filmle zeminden ısıtma

Rexva Karbon ısıtıcı filmlerimiz, nöbetci kulubeleri,konteyner,prefabrik ve kabinlerin ısıtılmasında da kullanılmaktadır.

prefabrik ısıtma parke altı ısıtma sistemleri

Rexva ısıtıcı filmle prefabrik ısıtma,konteyner ve kulube ısıtma ;

Bekci kulubelerinde,prefabriklerde klasik ısıtma yontemlerinde (elektrikli ısıtıcılar) 2000-3000 watt arası enerji harcanmaktadır.Karbonik ısıtmada ,300-400 Wattlık ısıtıcı filmler kullanılarak, hem zeminden ısınmanın konforunu yasar hem tasarruflu saglarsınız.Rexva Karbon film ısıtıcı ile  ısı dagılımı homojen oldugundan tek bir bolgeyi degil tum ortamı en hızlı sekilde aynı derecede ısıtır.Prefabrik ısıtma ve kulube ısıtmada, Rexva Karbon film ısıtıcı ile klasik ısınma yontemlerinin 8/1'i maliyetine ısınma saglayabilirsiniz. 

Prefabrik ısıtmada, parke altı uygulama yapılacaksa parkenizin 32.sınıf ısıya dayanıklı olması gereklidir.Seramik altı ısıtma uygulamasında ise ısıtıcı film üzerine 1 cm kadar şap uygulanır.Küçük alanlar için; ısıtıcı filmlerin kablo bağlantıları yapılarak uygulamaya hazır şekilde gönderilebilir.Detaylı bilgi alınız.


Karbon Film Isıtıcı;      

Avantajları

Karbon-metal karısımı bir yuksek teknoloji urunudur. Isı kaynagı tum yuzey oldugu icin, her noktasında bir dakika icinde aynı sıcaklık elde edilir.

Homojen ısı dagılımı vardır. Diger yerden ısıtma sistemlerinden farklı olarak Karbonik Isıtıcı Filmler yuzeydeki bazı yerleri sıcak, bazı yerleri serin bırakmaz.

Cizilme, delinme, yırtılmaya karsı cok daha dayanıklıdır. Ulasılan sıcaklık cok yuksek olmadıgı ve doseme altına saklandıgı icin, urun yıpranmamakta ve urettigi ısıdan etkilenmemektedir. Bu nedenle Karbonik Isıtıcı Filmlerinin omur sınırı yoktur.

Cok ince olması ve basit montajı sayesinde, uygulama son derece kolay ve konforludur.

Su basmasından etkilenmez

Klasik ısıtma sistemleri once havayı sonra insanı ısıtırken, Rexva Isıtıcı Filmleri once insanı ısıtır. Bu nedenle, klasik ısıtma sistemlerine gore % 30–50 arasında daha az enerji kullanır.

Urunun Far Infrared olması romatizmal hastalıklara iyi gelir. Toz biriktirmez ozelligi ile anti- alerjiktir.

Yapılan incelemelerde "far infrared" ısının toz boceklerini (mite) ve bakterileri azalttıgı gorulmustur.

Far infrared ısı, insanın yaydıgı ısı ile aynı frekanstadır. Her ikisinde de ısı kaynagı karbondur.

 

 

Fotoğraflar: Prefabrik -parke altı ısıtma