Halı altı keçe   

 

Cami halı altı ısıtma da, keçe ile yalıtım yapılmaktadır.halı altı keçe

Halı altı keçe, ısı yalıtımı sağlar.

Uygulamalarımızda  kaliteli sert keçe kullanmaktayız.

 

Halı altı keçeleri zemin bozukluğu giderir, halının ömrünü uzatır, esneklik ve konfor sağlar.Keçeler,ısıtıcının verimliliğini büyük miktarda artırır.Duvardan duvara halıların altına uygulanarak dolgunluk verir.Halı altı keçe, halıların altına koruma maksatlı da serilmektedir.

Ayrıca halı altı ısıtma karbon film ısıtma sistemlerinde mecburiyettir. Halı altı keçe düşük maliyetli olmasına karşın büyük konfor sağlar. Halı Keçesi sadece halınızı koruyarak ömrünü uzatmakla kalmaz aynı zamanda ses ve ısı yalıtımı da sağlar. Halı altı yalıtım keçesi, yalıtım ve esneklik için kullanılır.
 
 
Cami,Mescid,Cemevi gibi halı kullanılan İbadet alanlarında halı altı keçesi uygundur, Otel,toplantı salonu,ofis,tekne-yatlar için halı altında özel Ross Matress Underlay ithal keçe ürünümüz kullanılmaktadır. Parke altı ısıtmada ise yalıtım amaçlı kauçuk esaslı xpe polietilen yalıtım malzemesi uygulanır.
 
 
Halı altı keçe, satış fiyatları veya montaj dahil fiyat teklifimiz için alanın enxboy ölçülerini alarak bizi arayabilir veya bilgi@karbonisiticifilm.com adresinden yazabilirsiniz.
 
 
halı altı keçe 1000gram
 

Halı altlıkları halı keçesi

Fotoğraflar: Halı altı keçe

Öğeler: 1 - 2 / 2

Bizimle iletişime geçin