Halı altı keçe  | Halı altı yalıtım keçesi

 

Halı altı keçeleri zemin bozukluğu giderir, halının ömrünü uzatır, esneklik ve konfor sağlar.Keçeler,ısıtıcının verimliliğini büyük miktarda artırır.Duvardan duvara halıların altına uygulanarak dolgunluk verir.Halı altı keçe, halıların altına koruma maksatlı da serilmektedir.

Ayrıca halı altı ısıtma karbon film ısıtma sistemlerinde mecburiyettir. Halı altı keçe düşük maliyetli olmasına karşın büyük konfor sağlar. Halı Keçesi sadece halınızı koruyarak ömrünü uzatmakla kalmaz aynı zamanda ses ve ısı yalıtımı da sağlar. Halı altı yalıtım keçesi, yalıtım ve esneklik için kullanılır.
Halı altı keçe

Cami halı altı ısıtma da, keçe ile yalıtım yapılmaktadır.

Halı altı keçe, ısı yalıtımı sağlar.

Uygulamalarımızda  kaliteli sert keçe kullanmaktayız.

 
 
Cami,Mescid,Cemevi gibi halı kullanılan İbadet alanlarında halı altı keçesi uygundur, Otel,toplantı salonu,ofis,tekne-yatlar için halı altında özel Ross Matress Underlay ithal keçe ürünümüz kullanılmaktadır. Parke altı ısıtmada ise yalıtım amaçlı kauçuk esaslı xpe polietilen yalıtım malzemesi uygulanır.
 
Halı altı koruyucu Keçe halının yerle temasını engelleyerek ısı yalıtımı ve konfor artırmak için kullanılmaktadır. Halı altı ısıtma sistemlerinde ise kullanılma sebebi zeminden kaynaklı problemleri ortadan kaldırmak veya minimize etmek üzere kullanılmaktadır. Ayrıca keçe ile yalıtım,Cami ısıtma sistemlerinde kullanılan ısıtıcı filmlerin iki yüzeyi de ısıttığı için, ısıyı sadece yukarıya halı altına yönlendirmek için gereklidir.Halı altına uygulanan yalıtım ne kadar iyi olursa,ısıtma sistemi o kadar verimli olacaktır, bu yüzden Cami,Mescid gibi ibadet alanlarında m2/1000gramlık Cami halı altı keçe tercih edilmektedir.Keçenin iyi sıkıştırılmış olması,gramajı,homojenik dağılımı,uygulama kolaylığı,kokusuz olması önemlidir.
Halı altı Keçe sadece zemin kaplamada kullanıldığı gibi halının altına koruma maksatlı da serilmektedir. Ayrıca halı altı ısıtma karbon film ısıtma sistemlerinde mecburiyettirHalı altı keçe düşük maliyetli olmasına karşın büyük konfor sağlar. Halı altı keçesi sadece halınızı koruyarak ömrünü uzatmakla kalmaz aynı zamanda ses ve ısı yalıtımı da sağlar. Halı altı yalıtım keçesi, yalıtım ve esneklik için kullanılır. Halı altı keçe zeminde oluşacak rutubetin tahliyesine yardım eder ve zeminde bulunan bozuklukları belli oranda kapatır. Halı altı keçe zeminde oluşacak rutubetin tahliyesine yardım eder.
 
 

Halı altı keçeler metrekarede 600 gram&1000gram ağırlığa sahip. Uygulama kolaylığı, uygun maliyet, uzun ömür ve yüksek verimliliği optimum düzeyde bir araya getiren, bu yüzden de çok yaygın olarak tercih edilen bir ürün.

Halı altı keçe Rulo ölçüleri; 2mx25m – 1000gram/m2 – 6/7 mm kalınlık. Sert,sıkıştırılmış 1.kalite halı altı keçesi.

Halı altı keçe, satış fiyatları veya montaj dahil fiyat teklifimiz için alanın enxboy ölçülerini alarak bizi arayabilir veya bilgi@karbonisiticifilm.com adresinden yazabilirsiniz.

 

 

 

 
 
 
 
halı altı keçe 1000gram
 

 

Fotoğraflar: Halı altı keçe

Öğeler: 1 - 2 / 2

Bizimle iletişime geçin