Elektrikli hamam ısıtma

Yüksek ısı güçlerine ihtiyaç duyulan hamamlar için en etkili ısıtma sistemlerinin başında elektrikli yerden ısıtma gelmektedir. Mermer altına yerleştirilen ısıtma kabloları dijital termostatlar ile kontrol edilir. Mermer altında, uzun yıllar sorunsuz çalışması için dizayn edilen ısıtma kabloları kesintisiz ve kolay kontrol edilen, konforlu bir hamam ısıtma sistemine sahip olmanızı garanti eder.
 
Elektrikli Hamam Isıtma Kullanım Alanları;
Villa Hamamları  / Odaların Hamama Dönüştürülmesi Projeleri
Ticari Spa / Hamam İşletmeleri
Otel hamamları
 
Hamam ısıtma sistemi; hamamlarda yer alan göbek taşı, duvar ve oturma yerlerinin mermer kaplamalarının altına döşenen kablolar aracılığı ile çalışan bir ısıtma sistemidir. Elektrikli ısıtma kabloları ile hamam ısıtma; uygulama maliyeti ve kullanım kolaylığı sebebiyle hamam ısıtmada sıklıkla tercih edilen yöntemlerden biridir.
hamam ısıtma
 
Elektrikli ısıtıcı kablolar ile hamam ısıtma sulu ısıtma sistemlerine göre çok daha pratik ve kurulum maliyeti oldukça düşüktür. Evlerde ve villalarda özellikle de küçük hamamlar için çok ideal bir hamam ısıtma sistemidir.
Hamamlarda ısıtılacak bölgeler; göbek taşı, sırt bölgesi, zeminler ve baldır bölgeleridir. Hamam ısıtma sisteminde kullanılan elektrikli ısıtıcı kablolar esnek yapısı sayesinde hamamda duvarlara, oturma, sırt ve baldır kısımlarına istenilen ısıtma gücünde döşenebilme imkânı vermektedir. Bu alanlar istenirse tek bir termostat kontrolü ile aynı sıcaklıkta veya istenirse farklı termostat kontrolleri ile farklı sıcaklıklarda tutulabilmektedir.
Hotfloor Isıtıcı kablolar ile hamam ısıtma sistemleri mekanik veya elektronik olarak bakım gerektirmez, sulu sistemlerde olduğu gibi makine dairesine ve tesisata gerek yoktur.
 
Elektrikli hamam ısıtma sistemi ile istenilen sıcaklığa kısa sürede ulaşılır,hızlı ısınan bir sistemdir.
 
Elektrikli  ısıtıcı kablolar tam koruma zırh örgülü, su geçirmez, zemin altında uzun yıllar çalışmak için üretilmiştir.Uzun süreli kullanım için, hamam ısıtma sistemi montajı profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır.
 

 

 

HotFloor Kablolu Isıtma

 
 
Yüksek Kaliteli malzemelerle kalıcı dayanıklılık
 
 
En yüksek kaliteli, dayanıklı malzemelerle Hot Floor ısıtıcı kablonun ömrü 30 yıla kadar ulaşır ve buda kalıcı olmasını sağlar.
 
Hotfloor ısıtma kablosu
 
 
Uygun Fiyatlı Isıtma Kablosu
 
 
Isıtıcı kablo, düşük kurulum maliyeti ve nispeten düşük maliyetli güç kaynağı olan elektrikle ısıtmayı ekonomik hale getirir. Kısmi merkezlenmiş ve bireysel ısıtma, kontrol sistemi ile kolayca sağlanır.
 
Çeşitli Uygulama Alanları
 
 
Seramik,Fayans,Mermer,Çini,Yol,Çatı,Endüstriyel, ısıtma kablosu uygulama alanları sınırsızdır.
 
 
 
Çevre Dostu Isıtma Sistemi
 
 
Toz yok, Ses yok, Kirlilik yok, Hot Floor ısıtma kablosu temiz ve çevreci bir ısıtma sistemidir.
 
 
 
HOT FLOOR’UN“Isıtma Kablosu”, Mat
Hot Floor’un ısıtma kablosu paspas tipi, ısıtma kablosu ve fiberglas kendinden yapışkanlı ağdan oluşmaktadır. Mat tipi ısıtıcı kablonun kurulumu kolaydır ve zaman kazandırır.
Hotfloor mat ısıtma kablosu
 
Geleneksel ısıtma kablosunun önceden monte edilmiş olması ve kabloyu ağ üzerine tutturulması gerekiyordu. Hot floor ısıtıcı kablo zaten kafes teller ile sabitlenmiş olduğu için işlemi kolaylaştırır. Bu da size zaman kazandırır. Hotfloor Isıtıcı kablo paspas tipi, beton altında maksimum dayanıklılığı sağlamak için alkali dirençli Fiberglas ile donatılmıştır. Özel bağlantı terminali ve tasarımı, kabloyu daha dayanıklı ve güvenli hale getirir. Mat tipi ısıtma kablosu, kalınlığı Ø4.3 mm civarında tutarken, rulo tipinde her türlü güvenlik özelliğine sahiptir. Bu minimize edilmiş montaj kalınlığı, sıva kaybı miktarını azaltır. Birincil teflon kaplama, çift çekirdekli yapı ve kalay örgüler ile Mat Tipi, elektromanyetik blendajlı üstün elektrik yalıtımı ve güvenliğine sahiptir.
 
 
 

Kablolu Elektrikli yerden ısıtma Sistemi, Hot cable Isıtma Kablo veya Şilteleri,seramik altı ısıtma sistemi, Termostatlar ve kurulum aksesuarlarından oluşur. Ayrıca; tüm sistem  "tek noktadan kontrol" edilebilme özelliğine de sahip.

Elektrik Kablolu Döşemeden Isıtma ;

Banyo Isıtması

Mutfak Isıtması

Kış Bahçesi Isıtması

Hamam Isıtması

Seramik altı ısıtma, fayans altı ısıtması

Ofis , apartman dairesi ısıtması

Rampa Isıtma ve Dondan koruma ( ısı koruma ) amaçlı olarak güvenle kullanılmaktadır.

Kablolu yerden ısıtma termostat kontrolü ile hem çok konforlu hem de diğer ısıtma sistemleri ile rekabet edebilecek kadar ekonomiktir.

Özellikle ıslak hacim alanlarının ısıtılması için idealdir. Mekanlarda ısıtma sistemi olsa bile zemin soğukluğu her zaman hissedilir bunu önlemenin tek yolu yerden ısıtmadır. Kablolu yerden ısıtma toplam ısıtma yada ılık zemin amaçlı olarak kullanılır.

Kablolu yerden ısıtma binaların ısıtılması yanında , kar-buz önleme , hayvan barınakları ısıtılması , tank ısıtılması , boru ısı korumada ve yol ısıtılmasında da güvenle kullanılır.

 Seramik altı ısıtma

ISLAK HACİMLER İÇİN İDEAL ÇÖZÜM

Kablolu yerden ısıtma özellikle mutfak , banyo , hamamlarda,seramik altı ısıtmada eşsiz bir konfor sunar.

Avantajları
- Konforlu,
- Ekonomik,
- Estetik,
- Uzun Ömürlü,
- Kolay Uygulanır.

 
 
 
 
Fiyat bilgisi için alanın enxboy ölçüsünü,bulunduğunuz ili , iletişim bilgilerinizle birlikte mail gönderebilirsiniz.

 

 

 

Fotoğraflar: Elektrikli hamam ısıtma

Bizimle iletişime geçin