Kablolu Yerden Isıtma Sistemi

Elektrikli yerden ısıtma
Hot Cable
 

Elektrik Kablolu Zeminden ısıtma sistemleri

 

HotCable kablolu ısıtıcı ve kompenentleri ile ev , ofis ısıtması,seramik altı ısıtma,ıslak zemin ısıtma yanında yolların , kaldırımların kar buz oluşumunun engellenmesinde , hamamların ısıtılmasında, güvenle kullanılmaktadır.

 
Yerden Isıtma kabloları, iç mekanlar için konforlu döşemeden ısıtma ve iç zeminler için seramik altı ısıtma, spor sahası ısıtması, soğutma deposu koruması ve diğer uygulamalar için geliştirilmiştir.

Yerden Isıtma kabloları, küçük evlerin yanı sıra ticari binalar ve özel yapılar için de geniş bir ısıtma kablosu yelpazesi sunar. Isıtma kabloları, daha çok yeni yapıların bağlantısında veya büyük yenileme projelerinde kullanılır.

Özgün tasarım her durum için maksimum performansı sağlar ve esnek kablo yapısı, kurulumu hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay hale getirir.
seramik altı ısıtma hot cable

 
 
•Kurulumu kolay, esnek kablo
•Hızlı tepki süresi
•Güvenli ve sağlam

 
 
 
Hot cable zemin sensörlü elektronik termostatlar, döşemeden ısıtma sisteminizin hassas kontrolünü sağlar. Zemin her zaman sıcacık tutulacaktır. Aynı zamanda zemin yapısına zarar verme riski oluşturabilecek yüksek sıcaklıklara ulaşılması engellenecektir. Böylece sıcaklık her zaman zemin üreticisi tarafından belirlenen maksimum sıcaklık seviyesi doğrultusunda olacaktır.
heating cable

İşletme maliyetleri açısından Hot Cable ısıtma kablosu iyi bir seçenek oluşturur. Zemin altındaki ısıtma elemanı ve çok hassas termostatik kontrol bir araya geldiğinde, son derece yüksek bir enerjiden faydalanma oranı temin edilir. Sonuç olarak  termostat, oda sıcaklığını çok hassas olarak kontrol edebilmesiyle hem konforunuzdan ödün vermez hem de cebinizi yakmaz.


Mükemmel Güvenlik
 
 
Elektromanyetik dalga kalkanı ile sağlıklı bir ortam sağlamak için inşa edilmiştir.Yangın tehlikesi, 3 kat yalıtım, ekran lama ve alev geciktirici yapı ile en aza indirgenmiştir.
 
 
Uygun Fiyatlı Isıtma Kablosu
 
 
Isıtıcı kablo, düşük kurulum maliyeti ve nispeten düşük maliyetli güç kaynağı olan elektrikle ısıtmayı ekonomik hale getirir. Kısmi merkezlenmiş ve bireysel ısıtma, kontrol sistemi ile kolayca sağlanır.
 
 
 
Yüksek Kaliteli malzemelerle kalıcı dayanıklılık
 
 
En yüksek kaliteli, dayanıklı malzemelerle Hot Floor ısıtıcı kablonun ömrü 30 yıla kadar ulaşır ve buda kalıcı olmasını sağlar.
 
 
Çeşitli Uygulama Alanları
 
 
Seramik,Fayans,Mermer,Çini,Yol,Endüstriyel, yerden ısıtma kablosu uygulama alanları sınırsızdır.
 
 
Çevre Dostu Isıtma Sistemi
 
 
Toz yok, Ses yok, Kirlilik yok, Hot Cable ısıtma kablosu temiz ve çevreci bir yerden ısıtma sistemidir.
 
 
 
HOT FLOOR’UN“Isıtma Kablosu”, Mat
 
Hot Floor’un yerden ısıtma kablosu paspas tipi, ısıtma kablosu ve fiberglas kendinden yapışkanlı ağdan oluşmaktadır. Mat tipi ısıtıcı kablonun kurulumu kolaydır ve zaman kazandırır.
 
 
Geleneksel yerden ısıtma kablosunun önceden monte edilmiş olması ve kabloyu ağ üzerine tutturulması gerekiyordu. Hot Cable ısıtıcı kablo zaten kafes teller ile sabitlenmiş olduğu için işlemi kolaylaştırır. Bu da size zaman kazandırır. Isıtıcı kablo paspas tipi, beton altında maksimum dayanıklılığı sağlamak için alkali dirençli Fiberglas ile donatılmıştır. Özel bağlantı terminali ve tasarımı, kabloyu daha dayanıklı ve güvenli hale getirir. Mat tipi ısıtma kablosu, kalınlığı Ø4.3 mm civarında tutarken, rulo tipinde her türlü güvenlik özelliğine sahiptir. Bu minimize edilmiş montaj kalınlığı, sıva kaybı miktarını azaltır. Birincil teflon kaplama, çift çekirdekli yapı ve kalay örgüler ile Mat Tipi, elektromanyetik blendajlı üstün elektrik yalıtımı ve güvenliğine sahiptir.
 

 
 

Kablolu Elektrikli yerden ısıtma Sistemi, Hot cable Isıtma Kablo veya Şilteleri,seramik altı ısıtma sistemi, Rexva Termostatlar ve kurulum aksesuarlarından oluşur. Ayrıca; tüm sistem  "tek noktadan kontrol" edilebilme özelliğine de sahip.

 

Elektrik Kablolu Döşemeden Isıtma ;

Banyo Isıtması

Mutfak Isıtması

Kış Bahçesi Isıtması

Hamam Isıtması

Seramik altı ısıtma, fayans altı ısıtması

Ofis , apartman dairesi ısıtması

Rampa Isıtma ve Dondan koruma ( ısı koruma ) amaçlı olarak güvenle kullanılmaktadır.

Kablolu yerden ısıtma termostat kontrolü ile hem çok konforlu hem de diğer ısıtma sistemleri ile rekabet edebilecek kadar ekonomiktir.

Özellikle ıslak hacim alanlarının ısıtılması için idealdir. Mekanlarda ısıtma sistemi olsa bile zemin soğukluğu her zaman hissedilir bunu önlemenin tek yolu yerden ısıtmadır. Kablolu yerden ısıtma toplam ısıtma yada ılık zemin amaçlı olarak kullanılır.

Kablolu yerden ısıtma binaların ısıtılması yanında , kar-buz önleme , hayvan barınakları ısıtılması , tank ısıtılması , boru ısı korumada ve yol ısıtılmasında da güvenle kullanılır.

 

ISLAK HACİMLER İÇİN İDEAL ÇÖZÜM

Bir mekanda ısıtma istemi olsa bile ( yerden ısıtma yoksa ) zeminler hep soğuk kalır.Bu soğukluk ancak yerden ısıtma ile giderilir. Kablolu yerden ısıtma özellikle mutfak , banyo , hamamlarda,seramik altı ısıtmada eşsiz bir konfor sunar.

Avantajları
- Konforlu,
- Ekonomik,
- Estetik,
- Uzun Ömürlü,
- Kolay Uygulanır.
 
 
Isıtma kablosu veya şiltesi, bina ömrüne eşdeğer bir ömre sahip ve bakım gerektirmez.
Sistem, yeni yapılan veya yenilenen her türlü döşeme tipine uygun, (seramik, ahşap, halı vs.). Mekanın tamamının ısıtılmasını sağlayabileceği gibi, bölgesel olarak da konfor ısıtması amacı ile uygulanabiliyor, (banyo, mutfak ve koridor gibi mekanlarda). Termostatlar sayesinde, her odanın sıcaklığını ayrı ayrı kontrol etmek mümkün.
Farklı tipteki termostatlar, hem zemin (entegre algılayıcı ile) hem de mekanın sıcaklığını kontrol altında tutar.  
 
 
Fiyat bilgisi için alanın enxboy ölçüsünü,bulunduğunuz ili , iletişim bilgilerinizle birlikte mail gönderebilirsiniz.

 

 

Fotoğraflar: Kablolu Yerden Isıtma Sistemi | Seramik altı ısıtma

Bizimle iletişime geçin