Ref/Galeri ; Çamlıca Camii Isıtma Uygulaması

1 | 2 | 3 >>

 

Cami halı altı ısıtma sistemleri
Cami ısıtma
Camiyi değil, Cemaati Isıtın...
 
'Camilerdeki doğru ısıtmada hedef insan olmalıdır. Çünkü insanın camiye girince üşümesinin sebebi caminin soğuk oluşu değil oturduğu halının soğuk oluşudur.Camilerde gök kubbe yüksek oldugundan kalorifer v.s. ısıtma sistemleriyle ısıtmak çok zordur,ancak yerin ısıtılması kişilerin soğuk havayı hissetmesini engellemektedir.
 
KARBONİK ISITMA İLE AYAK SICAK..BAŞ SERİN....
 

Cami yerden ısıtma

En Ucuz
Çünkü, caminin tamamına döşenmeyebilir. Isıtma sistemi döşenen safların ayak kısmına 80 cm eninde ıstıcı film döşenir..
Cami ısıtmada en ekonomik çözümdür.

En Güvenilir
Rezistans teli yok. Periyodik bakım, temizlik veya tamir gerektirmez. Arıza yapmaz, kopmaz, sudan etkilenmez.Cami ısıtmada en güvenli ve uzun ömürlü sistemdir.

En Konforlu
Çünkü kırmadan dökmeden sadece iki vakit arasında bütün sistem döşenir.Tadilat gerektirmeden döşenmesi en büyük avantajlarındandır.

En Ekonomik
Tüm gün çalışmaz. Namaza 5-10 dk kala açılması halıların ısınması için yeterlidir. Cemaat namaza geldiğinde halılar sıcak olur.Saflar ayrı ayrı çalıştırılabilir. Elektronik termostat kontrollüdür, ayarlanan sıcaklığa gelince akım kesilir.

 
En Sağlıklı
Toz böceklerini, bakterileri azaltır. Cami girişine döşenmesi halinde, ıslak ayakla basılan bölgeyi kurutur, bakteri ve dolayısıyla kötü kokuyu giderir. Altı tahta döşeli camilerde oluşan alt yuvayı temizler.Hijyeniktir.
 
 
Cami halı altı ısıtma da, keçe ile yalıtım yapılmaktadır.Halı altı keçe, ısı yalıtımı sağlar.Karbon film ısıtıcı uygulanırken yalıtım yapılması ve keçenin kaliteli,sert keçe olması önemlidir.
 
Cami ısıtma - Nidapark
 
Camiler genellikle görkemli mimarilere sahiptirler ve mimari özelliklerinden biri de yüksek tavanlı yapılar olmalarıdır. Yüksek tavanlı mekanların en öne çıkan dezavantajı ise kalorifer gibi sıradan ısıtma araçları ile ısınmalarının pek mümkün olmaması. Böyle zor ısıtılan bir alanda insanlar bir de  zemin i le doğrudan temas halinde olduğundan, yerden ısıtma seçenekleri camiler için en ideal seçenek olarak beliriyor. Zeminden ısıtma sistemine sahip olmayan camilerde içerisi ne kadar ısıtılsa da soğuk gelir çünkü üzerine oturulan halı soğuktur. İşte bu yüzden, Şah Zemin & Isıtma Sistemleri, camiyi değil cemaati ısıtan bir Camii yerden ısıtma sistemi uygulamasına imza atıyor.
Bu ısıtma sisteminde halı altına yerleştirilen karbon filmler kullanılıyor. Son teknoloji ürünü ve kullanım açısından da oldukça pratik ve etkili olan karbon film, parke altına ya da halı altına uygulanabiliyor. Özellikle kolaylıkla ayarlanabilen termostat özelliği sayesinde karbon filmle zeminden ısıtma uygulamaları, konutlardan hastanelere, otellerden camilere pek çok farklı alanda yenilikçi bir kullanım sunuyor.
Camiler için halı altı karbon film ısıtma sistemi uygulamasının en ideal seçenek olmasının pek çok nedeni var. Bu nedenlerden en önemlisi bu sistemin oldukça ekonomik bir maliyeti olması. Karbon filmler caminin tamamına döşenmek zorunda değil. Aralıklı olarak safların ayak kısmına 80 cm eninde döşenen ısıtıcı filmler cemaat için yeterli ısıyı sunacaktır. Bu yüzden de oldukça ucuz maliyetlerle bu uygulama hayata geçirilebiliyor.
 
Çamlıca Camii- Cami ısıtma uygulaması
 
Sürdürülebilir ve pratik uygulama
 
Camilerin bütün gün ve gece boyunca ısıtılmasına ihtiyaç yoktur, bu hem gereksiz enerji israfı hem de ekonomik olarak ekstra yük demek. Cami Zeminden ısıtma sistemi namaza 10 dakika önce açılarak çalıştırıldığında oldukça etkili olan bir sistem. Ayrıca istenildiğinde caminin belirli bir kısmında yer alan karbon filmler ısıtılmayabiliyor da; yani bölgesel olarak kontrol sağlanabiliyor. Bu yüzden de gündelik açıdan da çok ekonomik ve kullanışlı.
 
 
Uzun ömürlüdür
 
Rexva karbon film cami halı altı ısıtma sistemleri diğer ısıtma sistemleri ile kıyaslandığında oldukça uzun ömürlü bir kullanım süresine sahiptir. 5 yıl garantili olarak kurulumu yapılan Rexva karbon film halı altı ısıtma sistemlerinin 1 mm incelikteki yapısı herhangi bir olumsuzluğa neden olmayacak şekilde tasarlanmış durumda. Cami ısıtma sistemi ;Camilerde kırıp dökme işlemlerine,herhangi bir tadilata gerek kalmadan sadece halıların altlarına monte edilerek kurulan bu sistem camiler için tercih edilebilecek en iyi ve avantajlı ısıtma sistemidir. Camii,Mescid,Dernek,Dergah gibi alanların ısıtılmasında tercih edilir.Camilerde günlük ezan saatine göre proglamlama, dernek gibi alanlarda ise haftalık programlama yapılabilir.

Rexva karbon film sistemlerinin sahip olduğu bir diğer avantaj ise tozsuz ve gürültüsüz bir ısınma sunması. Çalışırken diğer ısınma sistemlerinde yüksek desibellerde ses meydana gelirken karbon film ısıtma sistemlerinde herhangi bir ses meydana gelmez. Böylece camilerin tasarımında dikkat edilen akustik düzen korunmuş olur.

Rexva karbon film ısıtma sistemleri sayesinde Camide istediğiniz saflar ısıtılır ve istediğiniz safın ısıtmasını engelleyebilirsiniz. Böylece gereksiz yere meydana gelen ısıtma giderlerinin de önüne geçmiş ve tasarruf sağlamış olursunuz.

Rexva karbon film ısıtma sistemleri montajdan sonra herhangi bir bakım ve temizlik işlemi gerektirmez. Dayanıklı yapısı sayesinde kolay kolay dış darbelerden etkilenmeyen karbon film sistemleri camiler için tercih edilebilecek en konforlu ve en ekonomik ısıtma sistemidir.

 

Cami ısıtma sistemlerinde geç ısınmaya ve ısınamadığınız halde daha fazla ücret (fatura) ödemeye son . Günün her saatinde sistemi çalıştırmak zorunda olmadan sadece Namaz saatine 5 dakika kala çalıştırmanız yeterlidir. Dilerseniz namaz saatlerinde otomatik olarak çalıştırabilir , istediğiniz safları ısıtabilir , istediğiniz zaman da otomatik olarak kapatma seçeneğini kullanabilirsiniz. Bilgisayar kontrollü zaman ayarlı cami ısıtma sistemlerimiz caminize bir günde kurulmaktadır.

 

Camilerde ısıtma yöntemi olarak genellikle radyatörlü kalorifer sistemleri ile (katı yakıt veya doğalgaz) ve kırsal alanda sobalar tercih edilmekteydi.Doğalgazlı ve katı yakıtlı olan sistemlerde, soğuk kış günlerinde, genelde metrajları büyük, kubbe yükseklikleri fazla olan camilerde, ısınma için sistemin devamlı çalışması gerekecektir. Bu da ısınma maliyetlerini oldukça arttıracaktır.Hatta bazı ısınma yöntemlerinde , personel görevlendirmek gerekmektedir.Isınmaya ayrılan bütçe fazla olduğunda camilerimiz, fatura ödemelerinde zorluklar çekmektedir. Bu nedenle daha  tasarruflu ve kurulumu daha ekonomik olan Rexva karbon film tercih edilmekte ve bu sistem her geçen gün yaygınlaşmaktadır.

 

Kolay Kurulum ve Ekonomik Isıtma Sistemi

Karbon Film Isıtıcı, zemin için  üstün ve gelişmiş bir ithal ısıtma malzemesidir. Kolay ve hızlı kurulum süreci nedeniyle kurulum masrafları az olur ve zamandan tasarruf sağlanır. Isınma giderlerini gelişmiş yapısı sayesinde ciddi oranda düşürür. Elektriksel yapısı ile hızlı bir ısıtma sistemine sahiptir. Merkezi bir kontrol sistemine sahiptir. Zemine halı altına döşenerek alanları daraltmaz ve zeminden gelen sıcaklıkla ısınma konforludur.

Isı yükselir, bütün ısıtma sistemlerinin temel prensini budur.Ayak bölgesini en iyi şekilde ısıtmak ,çoğu zaman gerekli ısı konforunu sağlar.

Karbon film ile cami ısıtma da kısa sürede tüm yüzeyde aynı sıcaklık elde edilir.Çünkü homojen ısı dağımı vardır.Karbon-metal karışımı bir yüksek teknoloji ürünüdür. Isı kaynağı tüm yüzey olduğu için, her noktasında bir dakika içinde aynı sıcaklık elde edilir.

Karbon film yüksek teknoloji ürünüdür. Cami ısıtma sisteminin kurulumu için asla ve kesinlikle bir inşaat çalışması, kırma/dökme/delme/ vb gibi bir çalışma yapılmaz. Basit bir şekilde çok kısa sürede tamamen inşaatsız kurulum yapılmaktadır.
Montaj sırasında kurulum yapılan yerlerde herhangi bir kirlilik veya atık kalmamaktadır. Kurulum ve montaj sonrasında sistem çalışmaya hazırdır.Montaj tamamlandıktan yıllar sonra bile herhangi bir bakım gerektirmeyecektir.Bu ısınma yönteminin en büyük avantajlarından olup, uzun yıllar ısınma ihtiyacını sorunsuz ve ekonomik şekilde karşılamaktadır.
Yapının mimarisinde kullanılan çini, mozaik vb malzemelere zarar vermediğinden tarihi camilerde uygulaması son derece kolay ve zararsızdır.
 

Otomatik Cami ısı kontrol ünitelerimiz sayesinde, bulunduğunuz ilin il plaka kodu sisteme girilerek ,cami ısıtma namaz saatlerine göre çalıştırılabilir ve saflar ayrı ayrı kontrol edilebilir. Cami ısıtma sistemi ;Ezan saatinden 5-10 dk önce otomatik çalışarak halıları ısıtmaya başlar böylece Cemaat namaza geldiğinde halılar sıcak olur.(Ayrıca tüm safları çalıştırmak zorunda değilsiniz, örneğin sabah namazlarında ilk 3 saf, Cuma namazlarında tüm saflar çalıştırılabilir.Namaz saatleri dışında sistem kullanılmak istenilirse manuel olarak ayarlayabilme özelliği bulunmaktadır.) Cami ısıtma panosu hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

Camilerde nereye döşeniyor?

Cami zeminleri genellikle çıplak betondur veya üstüne tahta döşenmiştir.

Beton zemin veya tahta üzerine yalıtım serilir. Yalıtım rulosu aynı zamanda halıya yumuşaklık verir. Betonun soğuğunu ve rutubetini de tamamen keser.

Yalıtımın üzerine, cami halısının tam altına ısıtıcılar konur. Isıtıcılar 80 cm eninde oturulacak tarafa yerleştirilir. Secde yapılan yere karbon ısıtıcı koymak şart değildir.

Rexva ısıtıcı karbon filmler ,3-5 dakika içinde halı sıcaklığını 10-12 C’den, 20-25 °C’ye yükseltir.

Cami ısıtmada, Saflar farklı sıcaklıklara ayarlanabilir, bazı saflar kapalı tutulabilir.

Cemaat gelmeden 10 dakika önce açılsa yeterli olur.

Çok soğuk günlerde rutubeti önlemek için vakit aralarında kısık ayarda tutulması (15 °C gibi) gerekebilir.

Kış odalarında öğleden yatsıya kadar ara vermeden yakılması tavsiye edilir, kapalı ortamda ısı muhafaza edileceğinden havayı da ısıtmış olursunuz.

Yaz-Kış haftada bir gün, örneğin Cuma namazı öncesi veya sonrası tüm saflar açılarak en yüksek sıcaklığa gelene kadar 20-30 dakika çalıştırılırsa, halıların hijyenine katkıda bulunur ve kokuları giderir.

 

Cami ısıtma sistemi montaj uygulaması ve tüm ekipmanların tedariğini sağlamaktayız.Toptan alımlarda özel iskontolu fiyatlarımız için bizi arayınız.Satış sonrası teknik destek sağlayarak bayilerimize montaj konusunda gerekli tüm bilgiler verilmektedir.

 

 

Cami ısı kontrol ünitesi
Otomatik zaman ayarlı pano
Cami ısıtma panosu
 
Cihazın teknik özelliklerinden bazıları;

1. Cami ısıtma panosu , PLC mikro işlemcilidir.

2. Cami Isıtma, her bir ezan vaktine göre ayarlanabilir (ezan vakitlerinden kaç dakika öncesinden
kaç dakika sonrasına kadar ısıtma isteniliyorsa ayrı-ayrı ayarlanabilir).

3. Cami Isıtma alanı her bir vakitte ki saf sayısına göre ayarlanabilir (örneğin, sabah vakti 3 saf,
öğlen vakti 7 saf, ikindi vakti 5 saf vs. gibi).

4. Otomatik ısı sabitleme sistemi (ısı miktarı, ayarlanmış olduğu derecenin altına düşer ise
otomatik olarak devreye girerek ısıyı ayarlanmış olan en asgari derecede tutar; bu özelliği ile tasarruf sağlar).

5. Cihazın (yukarıda sayılan) özellikleri 100 yıla kadar proğramlanabilir.

6. Cami ısıtma panosu ,vakitlere göre zaman ayarı her il için ayrı-ayrı ayarlanabilir.

7. Isıtma, ister tamamen isterse lokal (ayrı bölümler halinde) uygulanabilir.

8. Cihaz garanti kapsamındadır.
 
 
 
Cami ısıtma sistemi uygulaması - Tuzla İstanbul
Fotoğraf ; Tuzla İTOSB Camii ısıtma uygulaması 
 
 
 
Cami ısıtma sistemi 
Camii yerden ısıtma uygulaması
 
 
Mescid ısıtma
Cami halı altı ısıtma
Cami halı altı ısıtma
 

Rexva
Cami Isıtma Sistemleri
BAZI REFERANSLARIMIZ
ÇAMLICA CAMİİ
 
ÇAMLICA/İSTANBUL
DAŞOĞUZ CAMİİ

HAYDAR MESCİDİ AZERBAYCAN
AŞKABAT/TÜRKMENİSTAN

NAHÇIVAN / AZERBAYCAN 
DEVA ULU CAMİİ  ŞEKERPINAR
DJELFA AZHARIA CAMİİ CEZAYİR
EMİR ABDELKADER CAMİİ CEZAYİR
MARMARA İLAHİYAT FAKÜLTESİ CAMİİ ÜSKÜDAR/İSTANBUL
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ CAMİİ G.ANTEP
SAĞLIK BAKANLIĞI MESCİDİ ANKARA
HALKALI MERKEZ CAMİİ KÜÇÜKÇEKMECE /İSTANBUL
SÖĞÜTLÜ YAYLA CAMİİ GÜNGÖREN /İSTANBUL
BEYAZIT CAMİİ İSTANBUL
AYASOFYA CAMİİ MESCİDİ İSTANBUL
BEREKET CAMİİ ÜMRANİYE /İSTANBUL
TUZLA OSB CAMİİ  TUZLA /İSTANBUL
BURSA OSB CAMİİ NİLÜFER/BURSA
BULVAR İSTANBUL CAMİİ BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL
HAYAT CAMİİ - EMLAK KONUT BAHÇEŞEHİR/İSTANBUL
MAKİNE İHTİSAS OSB CAMİİ DİLOVASI/KOCAELİ
BORSA İSTANBUL CAMİİ YENİBOSNA/İSTANBUL
GERİDÖNÜŞÜMCÜLER SİTESİ CAMİİ ŞEKERPINAR/GEBZE
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ CAMİİ ANKARA
HACI AHMET KAHRAMAN CAMİİ SANCAKTEPE/İSTANBUL
YENİ MAHALLE CAMİİ BAKIRKÖY/İSTANBUL
KUYULU CAMİİ GÜNGÖREN /İSTANBUL
ŞENLİKKÖY KÜLTÜR MERK. CAMİİ FLORYA /İSTANBUL
BEREKETZADE ALİ EFENDİ CAMİİ BEYOĞLU /İSTANBUL
HAYAT CAMİİ KÜÇÜKÇEKMECE /İSTANBUL
FİNANSKENT CAMİİ İSTANBUL (KALYON İNŞAAT)
SELİME HATUN CAMİİ TAKSİM/İSTANBUL
ZEKİYE HATUN CAMİİ KÜÇÜKÇEKMECE /İSTANBUL
SÜLEYMAN ŞAH TÜRBESİ FATİH /İSTANBUL
BAĞCILAR-GÜNGÖREN SANAYİ SİTESİ CAMİİ İKİTELLİ/İSTANBUL
KOCASİNAN MERKEZ CAMİİ BAHÇELİEVLER /İSTANBUL
VATAN VERGİ DAİRESİ MESCİDİ İSTANBUL (KALYON İNŞAAT)
ATV BİNASI MESCİDİ ZİNCİRLİKUYU/İSTANBUL
MEDİPOL ÜNİV.MESCİDİ KAVACIK/İSTANBUL
YEŞİLVADİ CAMİİ ÜMRANİYE /İSTANBUL
ŞEHİTLER CAMİİ ÇANAKKALE
DARICA MERKEZ CAMİİ GEBZE
HUZURKENT CAMİİ GEBZE
SEFAKÖY MERKEZ CAMİİ SEFAKÖY /İSTANBUL
DOKUR HAN CAMİİ FATİH /İSTANBUL
M.AKİF ERSOY KALP VE DAMAR HAST.HASTANE MESCİDİ KÜÇÜKÇEKMECE /İSTANBUL
ACIBADEM FAİK BEY CAMİİ ÜSKÜDAR/İSTANBUL
KUVEYT TÜRK CAMİİ ŞEKERPINAR/KOCAELİ
TOKİ ÖMERLİ KONUTLARI CAMİİ HADIMKÖY /İSTANBUL
ŞEHİT SELÇUK PAKER CAMİİ ÜMRANİYE /İSTANBUL
ESENLER BELEDİYESİ KÜLTÜR MERKEZİ MESCİDİ İSTANBUL
YEDİ KARDEŞLER CAMİİ GÜRPINAR/İSTANBUL
YUSUF ZİYA DEMİR CAMİİ İLİÇ/ERZİNCAN
DUMLUPINAR HZ.MUHAMMED CAMİİ BİSMİL/DİYARBAKIR
KORUKCU CAMİİ BİSMİL/DİYARBAKIR
MUHAMMED FATİH CAMİİ GAZİANTEP
NURŞİN DERVİŞOĞLU CAMİİ GAZİANTEP
MECİDİYE CAMİİ YEŞİLYURT / İSTANBUL
VADİSTANBUL CAMİİ İSTANBUL
KARAT34 PROJESİ MESCİDİ YENİBOSNA/İSTANBUL
GÜLEZ CAMİİ ŞİŞLİ/İSTANBUL
BAHÇETEPE CAMİİ (MAKRO İNŞAAT) BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL
YUNUS EMRE CAMİİ KARADENİZ MAH. GAZİOSMANPAŞA/İSTANBUL
YEŞİLYURT CAMİİ YEŞİLYURT / İSTANBUL
PLEVNE CAMİİ GÜNEŞLİ /İSTANBUL
TAKVA CAMİİ GÖZTEPE /İSTANBUL
ADNAN KAHVECİ CAMİİ KARTAL /İSTANBUL
NALBANT CAMİİ TUZLA /İSTANBUL
HIFZI KAPLAN CAMİİ ESENYALI /İSTANBUL
CELALİYE CAMİİ BÜYÜKÇEKMECE/İSTANBUL
MİMAR SİNAN MERKEZ CAMİİ BÜYÜKÇEKMECE/İSTANBUL
YENİ CAMİİ  KÜÇÜKÇEKMECE /İSTANBUL
YEŞİLTEPE CAMİİ GEBZE
İHLAS MARMARA EVLERİ CAMİİ BEYLİKDÜZÜ /İSTANBUL
SULTAN BEYAZIT CAMİİ ALTINŞEHİR /İSTANBUL
GÖZCÜ BABA CAMİİ GÖZTEPE /İSTANBUL
AKŞEMSETTİN CAMİİ SULTANÇİFTLİĞİ /İSTANBUL
MEHMET ZAİD KOTKU CAMİİ  ARNAVUTKÖY /İSTANBUL
HACI İNCELER CAMİİ ÜMRANİYE /İSTANBUL
SANCAKTAR CAMİİ ARNAVUTKÖY /İSTANBUL
PARSELLER CAMİİ ÜMRANİYE /İSTANBUL
İSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MESCİDİ KAĞITHANE/İSTANBUL
SEYREK EVLER SEYRAN CAMİİ KÜÇÜKÇEKMECE /İSTANBUL
BİLAL-İ HABEŞİ CAMİİ ARNAVUTKÖY /İSTANBUL
FATİH CAMİİ BEYLİKDÜZÜ /İSTANBUL
ELMALI SANAYİ CAMİİ ELMALI/ANTALYA
HACI KEMAL DESTE BAŞI CAMİİ GEBZE
SÜREYYA PAŞA CAMİİ MALTEPE /İSTANBUL
ESENYALI MERKEZ CAMİİ PENDİK / İSTANBUL
GÜMÜŞSUYU CAMİİ TOPKAPI /İSTANBUL
FİLDİŞİ KONAKLARI CAMİİ BEYLİKDÜZÜ /İSTANBUL
BEŞYÜZ EVLER CAMİİ BAYRAMPAŞA /İSTANBUL
MUSTAFA AĞA CAMİİ ÜMRANİYE /İSTANBUL
KASAP HALİL PAŞA CAMİİ FINDIKZADE /İSTANBUL
SULTAN MURAT CAMİİ ZEYTİNBURNU /İSTANBUL
AHMET YILMAZ CAMİİ KARTAL /İSTANBUL
KUBA CAMİİ SULTANBEYLİ /İSTANBUL
SULTANBEYLİ MERKEZ CAMİİ  SULTANBEYLİ /İSTANBUL
ZEYTİNBURNU BELEDİYE CAMİİ ZEYTİNBURNU /İSTANBUL
ÇAKMAKLI CAMİİ HADIMKÖY /İSTANBUL
DUTLUK CAMİİ ZEYTİNBURNU /İSTANBUL
SEDA MESCİDİ ZEYTİNBURNU /İSTANBUL
SAHİL CAMİİ ZEYTİNBURNU /İSTANBUL
BASIN EVLER CAMİİ FLORYA /İSTANBUL
SELİN EVLER CAMİİ BEYLİKDÜZÜ /İSTANBUL
MESCİD-İ NUR CAMİİ KAĞITHANE/İSTANBUL
HİCRET CAMİİ  GÜNEŞLİ /İSTANBUL
AYŞE VALİDE CAMİİ ÇEKMEKÖY /İSTANBUL
AKÇAKOCA CAMİİ İZMİT
ÜÇ ŞEHİTLER CAMİİ EYÜP /İSTANBUL
KIZILMESCİT CAMİİ EYÜP /İSTANBUL
PINAR CAMİİ ALİBEYKÖY /İSTANBUL
KÖMÜRLÜK KÖYÜ CAMİİ ŞİLE /İSTANBUL
ÇAYIRBAŞI KÖYÜ CAMİİ ŞİLE /İSTANBUL
ALİBEYKÖY OTOGAR MESCİDİ İSTANBUL
SEFAKÖY İŞ MERKEZİ MESCİDİ KÜÇÜKÇEKMECE /İSTANBUL
 
MEVLANA CAMİİ BEYLİKDÜZÜ /İSTANBUL
BALAT CAMİİ BALAT /İSTANBUL
AHMETLİ CAMİİ ŞİLE /İSTANBUL
NİDAPARK KAYAŞEHİR CAMİİ KAYAŞEHİR/İSTANBUL
ABDURRAHMAN ŞAMİ TÜRBESİ SULTANAHMET/İSTANBUL
GÖRELE CAMİİ BEYKOZ /İSTANBUL
TOKİ SİLİVRİ CAMİİ SİLİVRİ /İSTANBUL
HACI AHMET ULUSOY CAMİİ - ALBAYRAK İNŞAAT ÖVEÇLER/ANKARA
SAYALAR KÖYÜ CAMİİ SİLİVRİ /İSTANBUL
DAP YAPI - MESCİD  MALTEPE /İSTANBUL
KAPLICALAR CAMİİ SARIYER /İSTANBUL
ÇAKMAK MERKEZ CAMİİ ÜMRANİYE /İSTANBUL
MİMAR SİNAN CAMİİ SULTANBEYLİ /İSTANBUL
TOZKOPARAN CAMİİ GÜNGÖREN /İSTANBUL
KAYABAŞI CAMİİ BAYRAKLI /İZMİR
CEVAT YERLİKAYA CAMİİ BAĞCILAR/İSTANBUL
KANLICA YENİ CAMİİ KOZAKLI /NEVŞEHİR
ACARLAR MERKEZ CAMİİ İNCİROVA /AYDIN
ÇALKÖYÜ MERKEZ CAMİİ  KOCAELİ /İZMİT
KOÇYAZI SULTAN CAMİİ DÜZCE
KURTULUŞ CAMİİ İSTANBUL
HÜRRİYET MAH CAMİİ YENİKÖY/AYDIN
BEYCEĞİZ CAMİİ FATİH /İSTANBUL
KARAKÖY CUMA CAMİİ BOLU
GÜLDALLAR SAN.SİT.CAMİİ BAYRAMPAŞA /İSTANBUL
KARAPINAR MERKEZ CAMİİ NEVŞEHİR
BAHÇEŞEHİR CAMİİ MERKEZ /YOZGAT
AHI MEHMET AŞAĞI CAMİİ ÇORLU
ESKİCE KÖYÜ CAMİİ KARAMAN /KONYA
ÜNLÜ CAMİİ MAMAK/ANKARA
GAFFARLAR KÖYÜ CAMİİ AYDIN
DEDELİ KÖYÜ CAMİİ KIRŞEHİR
EBEYLİ CAMİİ AĞVA / İSTANBUL
TAHNAL KÖYÜ CAMİİ SAMSUN
HÜSREV PAŞA CAMİİ VAN
ADABAĞ CAMİİ TATVAN/BİTLİS
TATARKÖY CAMİİ LÜLEBURGAZ
BİTLİS AYASOFYA CAMİİ TATVAN/BİTLİS
LEYLA BİNGÖL CAMİİ ÜMRANİYE /İSTANBUL
YILDIZ CAMİİ ESENYURT/İSTANBUL
HACI BABA MESCİDİ BAHÇELİEVLER /İSTANBUL
TEPE ESKİ CAMİİ BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL
KURFALLI CAMİİ AĞVA / İSTANBUL
BANU EVLERİ CAMİİ BAHÇEŞEHİR/İSTANBUL
SELAHATTİN EYYÜBİ CAMİİ ARNAVUTKÖY /İSTANBUL
BAKLACI CAMİİ BEYKOZ /İSTANBUL
KÜÇÜK SU KASRI CAMİİ BEYKOZ /İSTANBUL
OSMAN KABİL CAMİİ SARIYER /İSTANBUL
YENİEVLER CAMİİ TUZLA /İSTANBUL
KARAALİ CAMİİ FATİH /İSTANBUL
FEVZİÇAKMAK CAMİİ SEFAKÖY /İSTANBUL
DUHANİYE CAMİİ FATİH /İSTANBUL
ORHANGAZİ CAMİİ ESENYURT/İSTANBUL
FERAH PLAZA MESCİDİ SANCAKTEPE/İSTANBUL
YATSI ÖREN CAMİİ  ARNAVUTKÖY /İSTANBUL
EMİRBAYIRI CAMİİ YALOVA/İSTANBUL
BASINKÖY CAMİİ FLORYA /İSTANBUL
ŞENDERE CAMİİ GÜMÜŞHANE
ÇAVUNDUR KÖYÜ CAMİİ ÇANKIRI
ÇIRNIK KÖYÜ CAMİİ SİNOP
BEŞTELSİZ CAMİİ ZEYTİNBURNU /İSTANBUL
YAKUPLU EVLAT CAMİİ BEYLİKDÜZÜ /İSTANBUL
AĞVA YAKUPLU MERKEZ CAMİİ AĞVA / İSTANBUL
KAYA ÇELEBİ CAMİİ VAN
ORTAKÖY CAMİİ ORHANELİ/BURSA
ENVER HOCA CAMİİ ESENYURT/İSTANBUL
İMAM CAFERİ TAYYAR CAMİİ ESENYURT/İSTANBUL
HAYREDDİN-İ TOKADİ CAMİİ BOLU
KARAÇAYIR SİTELER CAMİİ BOLU
BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş -FABRİKA MESCİDİ ÇERKEZKÖY
HACI BÜLENT VEZİROĞLU CAMİİ ŞİŞLİ/İSTANBUL
HUZUR MESCİDİ BAĞCILAR/İSTANBUL
CEVRİ KALFA CAMİİ ÜSKÜDAR/İSTANBUL
SAADET ABDİK CAMİİ SEFAKÖY /İSTANBUL
TAŞOLUK CAMİİ ARNAVUTKÖY /İSTANBUL
GÜNEYSU CAMİİ ÜMRANİYE /İSTANBUL
CAHİDE YILMAZ CAMİİ AVCILAR İSTANBUL
ÇINARLI MESCİDİ GÜNGÖREN /İSTANBUL
BÖCEKLİ CAMİİ KADIKÖY/İSTANBUL
KİREÇHANE CAMİİ KADIKÖY/İSTANBUL
KAPALIÇARŞI MESCİDİ BEYAZIT/İSTANBUL
YENİKENT CAMİİ ESKİŞEHİR
KIRBAĞ TOKİ CAMİİ KARAMAN /KONYA
HACIMAŞLI CAMİİ ARNAVUTKÖY /İSTANBUL
ÇAYIRALAN CAMİİ YOZGAT
AKÇAKESE CAMİİ KOCAELİ 
MURATOBA CAMİİ GEMLİK/BURSA
Hz.FATİMETUZ ZEHRA CAMİİ  BALIKESİR
BİLAL-İ HABEŞİ MESCİDİ SULTANBEYLİ/İSTANBUL
HAYIRLIOĞLU CAMİİ GAZİOSMANPAŞA/İSTANBUL
HASAN HÜSEYİN CAMİİ SULTANBEYLİ/İSTANBUL
ESENKENT MERKEZ CAMİİ MALTEPE /İSTANBUL
İRŞAD CAMİİ ESENYURT/İSTANBUL
KIRAN CAMİİ ÜNYE/ORDU
YENİKÖY BAĞDATLI CAMİİ

HACI HASAN CAMİİ 

SİNPAŞ BOULEVARD PROJESİ CAMİİ 

ŞÜHEDA CAMİİ
ÜNYE/ORDU

ESENYURT / İSTANBUL

SEFAKÖY/İSTANBUL

BAHÇEŞEHİR/İSTANBUL
 
 

 

Türkiye'de tüm illere hizmet vermekteyiz.

Adana Adıyaman Afyonkarahisar Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak 


Cami ısıtma sistemi,  montaj dahil fiyat teklifimiz için alanın enxboy ölçülerini alarak bizi arayabilir veya bilgi@karbonisiticifilm.com adresinden yazabilirsiniz.

Rexva/Karbonik Isıtma Filmleri

Cami ısıtma sistemi fiyat teklifi için ; Caminin saf ölçüleri (saf adedi ve metraj) ,bulunduğunuz il ve telefon numaranızı bize yazarak,fiyat teklifi ve teknik bilgi alabilirsiniz.

Satış temsilcimiz size uygun ısıtma çözümü ve teklifimiz için en kısa sürede iletişim kuracaktır.

 

Bizimle iletişime geçin

Cami ısıtma sistemleri hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için formu doldurabilir veya iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.