'AYO Ayaklar hiç ÜşümüYO '

AYO Ayak Isıtıcı 50w 

AYO ayak ısıtıcı, dükkan, ofis ve ev ortamında,mağazalarda bölgesel ısıtma ihtiyacını karşılayarak soğuğa karşı koruma sağlar. Fazla ısı kaybı olan,genel ısıtma imkanı az olan soğuk alanlarda, ofislerde,bilgisayar başında uzun saatler hareketsiz çalışılması durumunda,güvenlik kabinlerinde, depo ve şantiye gibi zemini soğuk ve zor ısınan geniş mekanlarda, restoran, kafe, market gibi kapısı sık açılan iş yerlerinde, ısıtması yetersiz gelen ortamlarda kullanılmak amacıyla tasarlanmış olan AYO 50WATT ayak ısıtıcı modeli, vücudun ısınmasını sağlayarak konforlu hissettirir.
Ayo ayak ısıtıcı 50watt gücündedir, düşük elektrik tüketimi ile ısınma tasarrufu sağlar.
 
 
Ayak ısıtıcı AYO,Karbon film ısıtıcı ile üretilmiştir, içinde tel rezistans yoktur. Karbon-metal karışımı bir yüksek teknoloji ürünüdür. Isı kaynağı tüm yüzey olduğu için, her noktasında bir dakika içinde aynı sıcaklık elde edilir.Homojen ısı dağılımı vardır. Diğer yerden ısıtma sistemlerinden farklı olarak Karbonik Isıtıcı Filmler yüzeydeki bazı yerleri sıcak, bazı yerleri serin bırakmaz.Çizilme, delinme, yırtılmaya karşı çok daha dayanıklıdır. Ulaşılan sıcaklık çok yüksek olmadığı ve granit altına saklandığı için, ürün yıpranmamakta ve ürettiği ısıdan etkilenmemektedir. Bu nedenle Karbonik Isıtıcı Filmlerinin ömür sınırı yoktur.
 
Isıtma gücü : 50watt
Ölçüler : 35x60cm
Yüzey : Granit
 
 
Yerden Isıtma sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekte olan Şah zemin ısıtma sistemleri tarafından üretilmiştir.2009 yılından bu yana elektrikli zeminden ısıtma sistemleri ve zemin ürünleri alanında faaliyet göstermektedir.

 

AYO Ayaklar hiç ÜşümüYO

Fotoğraflar: AYO Ayak Isıtıcı 50w