Galeri : İstanbul Parke Altı Isıtma

<< 1 | 2

Parke Altı Isıtma

Karbon film ile parke altı ısıtma sistemi , ev ve ofis ısıtmasında, kış bahçesi,kapalı balkon ısıtılmasında, ekonomik ve kalıcı bir çözümdür.
Rexva ısıtıcı film ; konutların tamamında uygulanabildiği gibi lokal ısıtmada da kullanılmaktadır. 
 
Sadece ılık zemin amaçlı kullanılacaksa ,gezinme bölgelerine seyrek şekilde döşenmesi yeterli olur.  Tamamen ısıtma amaçlı kullanılacaksa ,satış temsilcimiz size uygun çözüm sunacaktır. 
Yalıtım durumunuza göre daha seyrek veya sık döşenebilir, düşük veya yüksek watt filmler kullanılabilir.
  Yerden ısıtma, mekan içerisindeki sıcaklığın hem yatay, hem de dikey eksende homojen dağılması  sayesinde konforlu bir ortam sağlar. Odanın her yanı eşit ısınır; Radyatör sisteminde yaşanan; peteklere yakın yerlerin sıcak, uzak yerlerin serin olması problemi yoktur. 
 
Parke altı ısıtma uygulamasında ,parkenizin 32.sınıf ısıya dayanıklı parke olması gerekmektedir.   
  
  Isıtıcı film altına  PE yalıtım uygulanmaktadır.  
 
    *Önemli;   Parke altı ısıtmada yalıtımın önemi büyüktür ve kesinlikle halı koruyucu keçeler kullanılamaz.(Keçe, parke altında esneme yapar,rutubete dayanıksızdır,koku yapar.Neme maruz kaldığında çökme yapar,zamanla esneyen keçelerden dolayı parkeler açılma yapar.Nemi hapseden keçeler parkelerin çürümesine sebep olur.Keçe parke altında kullanılabilecek bir yalıtım malzemesi değildir.) Bu yüzden ısıya dayanıklı,kalın Polietilen yalıtım uygulamaktayız.  
 
*Sadece ılık zemin amaçlı kullanılacaksa ,gezinme bölgelerine seyrek şekilde döşenmesi yeterli olur. Tamamen ısıtma amaçlı kullanılacaksa ,satış temsilcimiz size uygun çözüm sunacaktır. Yalıtım durumunuza göre daha seyrek veya sık döşenebilir, düşük veya yüksek watt filmler kullanılabilir.
Karbon ısıtıcı, evin tamamına döşenebildiği gibi lokal ısıtmada da kullanılabilir, örneğin evinizin salonunda  veya kış bahçenizde, sonradan kapatılan cam balkonlarda, çocuk odasında uygulanabilir. Eğer karbon ısıtıcı film uygulamasını kendiniz yapacaksanız lütfen teknik destek alınız.
 
Rexva ısıtıcı film , parke altı ısıtma kullanım alanları ; Konutlarda zeminden ısıtma, Ofis yerden ısıtma, Villa yerden ısıtmada ,Kış bahçesi ısıtma, Kapalı balkon ısıtma, anaokulu ve kreşlerde, Cafeler ve  kış bahçelerinde , yoga salonlarında , hayvan barınakları ve köpek kulubelerinde , prefabrik ısıtmada,güvenlik ve bekçi kulubelerinde...
 
Uygulama ekibimiz tarafından yapıldığında garanti süresi 5 yıldır.
 
Parke altı ısıtma sistemi , fiyat teklifimiz için iletişim formunu doldurabilir veya 0212 424 01 26 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz.

 

Bizimle iletişime geçin