Ross Matress Underlay | Carpet Underlay

Isı ve ses yalıtımı ,darbelere karşı dayanıklılık,Hijyen,Halı ve zemin malzemelerinin ömrünü uzatmaya yardımcı ,Neme dayanıklı

 
  • Ross Matress Underlay Guarder (Carpet underlay): M2/3kg – kalınlık ; 6,5 mm -Alev almaz,yangın yürütmez özellikli,sertifikalı Underlay .İthal halı altlıkları
  • Otel halısı ve yat-tekne halılarında,ofis,sinema,balo,konferans salonu halılarında ısı, ses yalıtımı ve koruma sağlayan, halı altı koruyucu.
               ross matress underlay

Ross Matress Underlay Fiyat bilgisi ve numune talebi için bize ulaşınız.

Özellikle ticari zeminler oldukça yüksek bir dayanım ve uygulama verimliliği gerektirdiği için sürekli gelişen bir alandır. Ross Matress Underlay halı altlıkları bu gelişmelerin en son ürünlerinden biri. Kullanıldığı alanlarda ses ve ısı yalıtımına ciddi miktarda katkı yapmalarının yanı sıra halıların ömrünü de önemli ölçüde uzatmaları bu halı altlıklarının ilk akla gelen özellikleri.

Halı altı keçe uygulamasına daha gelişmiş ve uygulama kolaylığı sunan bir alternatif olan Ross Matress Carpet Underlay, yüksek trafiğe sahip her türden ticari ve kamusal mekânda kullanıma uygun bir seçenek. Metrekarede 3 kilogram ağırlığa sahip ve 6.5 mm kalınlığındaki bu yeni nesil ürün alev almaz ve yangın yürütmez özelliği sergiliyor.Sertifikalı, Nem dayanımı da oldukça güçlü olan ürün darbe direnci ve hijyen konularında da iddialı. Ross Matress ;En iyisini isteyen işletmeler için kesinlikle çok iyi bir seçenek.

carpet underlay
 
 
İthalatını yaptığımız ithal halı altı koruyucu keçe, Ross Matress Carpet underlay guarder için 0212 424 01 26 nolu telefondan ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.
 
 

Fotoğraflar: Ross Matress Underlay

Bizimle iletişime geçin